Maskom


KURUMSAL

Plastiğin olduğu her yerde var olma amacıyla yola çıkan MASKOM PLASTİK, faaliyetlerine 2007 yılında başlamıştır. Kısa bir süre içerisinde üretim kapasitesi ve satış hacmini arttırarak, Gebze Güzeller Organize Sanayi Bölgesine taşınmış, geniş ürün yelpazesi, çağdaş teknolojisi ve modern üretim hatları ile yurt içi ve yurt dışı olmak üzere birçok başarılı projeye imzasını atmıştır.

2014 yılında ise fabrikasını Düzce Gümüşova’ya, merkez ofisini Kartal/İstanbul adresine taşıyan Maskom Plastik, bugün itibarı ile faaliyetlerini profesyonel kadrosu, son teknoloji üretim makineleri ve kurmuş olduğu “teknoloji ve kalite merkezi” ile 30.000 m² kapalı alanda sürdürmektedir.

Yıllık üretim kapasitesi ise 100.000 ton Compound ve Dolgu Masterbatch, 50.000 ton Beyaz Masterbatch, 15.000 ton Siyah Masterbatch, 25.000 ton Renkli Masterbatch, 10.000 ton Katkı Masterbatch ve 5.000 ton Biopolymer olmak üzere toplam 205.000 ton seviyesine ulaşmıştır. Ürün gamına Flekso ve Rotogravür baskı tekniği ile kullanılabilen matbaa mürekkeplerini de ekleyen Maskom, ürün çeşitliliği ile plastik sektörünün tüm firmalarına hizmet verebilmektedir.

Her biri alanında uzman, değişimi ve gelişimi takip eden Teknoloji ve Kalite ekibi, Üretim Kadrosu, geniş Satış ve Pazarlama ağı, Profesyonel Yönetim ve Çalışan grubu ile Ar-Ge’den başlayarak tüm süreci ciddiyet ile yöneten Maskom Plastik, beklentileri fazlası ile karşılamakta ve yenilikçi çözümleri ile müşterilerini teknik olarak bir adım öteye taşımaktadır.

İlk günkü heyecanını koruyan, dinamik, sürekli gelişen, istikrarlı ve kalıcı bir marka olarak müşterilerine değer katma misyonu ile çalışmalarını sürdüren Maskom Plastik, belirlediği hedeflere kalite anlayışını ön planda tutarak ve teknolojinin paralelinde ilerleyerek ulaşmaktadır.

MASKOM MASTERBATCH & COMPOUND TECHNOLOGIES